SeneCura SeniorCentrum Šanov

Výroba háčkovaných klobouků na Dámském klubu SeniorCentra Šanov

Dobrý den,

dovolte, abychom se představily. Jsme dámy ze SeniorCentra Šanov, kde jsme si začátkem roku založily Dámský klub. Scházíme se jednou týdně v odpoledních hodinách u kafíčka s aktivizační pracovnicí Janou. Někdy jen tak povídáme, předáváme si rodinné recepty, zkušenosti, vzpomínáme na staré časy nebo si sdělujeme horké novinky z domova i ze světa. Je nás jen hrstka a skvěle se doplňujeme a výborně si rozumíme, protože všechny máme rády legraci, dobré jídlo a krásné věci.

Jako správné ženy nezůstáváme jen u teorie, nýbrž se tu a tam pustíme i do praxe. Zklidňující olejíčky nebo minimýdélka na sebe nenechaly dlouho čekat. Vánoční cukroví se nám také podařilo na jedničku a čeká nás i výroba svatojánského oleje na všechny neduhy, které nás v našem nádherném věku občas pokouší.

S čím se však chceme pochlubit, jsou překrásně zdobené háčkované klobouky, které nám tzv. „odpadly od háčku“ v těchto dnech. Je to naše společná tvorba s naší aktivizační pracovnicí, neboť každá zvládáme nějakou fázi výroby, a ona je nám se vším nápomocna. Už se nemůžeme dočkat, až v nich zazáříme na naší blížící se Zahradní slavnosti.

Zdravíme ze Šanova, užívejte slunečné dny a my se Vám opět brzy ozveme s novinkami z našeho Dámského klubu!

Předchozí článekDalší článek