SeneCura SeniorCentrum Šanov

Novinky

SeneCura Award 2023 zná své vítěze

20. 11. 2023 | Centrála

Kateřina Dubská, Dagmar Veletová a Michal Novák jsou vítězi SeneCura Award pro rok 2023. Za náš region střední a východní Evropy byl oceněn tým SeniorCentra Havířov za mediální komunikaci. Blahopřejeme a děkujeme za vaši práci!

Den otevřených dveří s nádechem nové tradice

11. 10. 2023 | Šanov

V SeniorCentru v Šanově jsme dne 3. 10. 2023 v rámci Dne otevřených dveří přichystali pro klienty, zájemce o službu či potenciální zájemce o práci a zaměstnance celý den plný pěkných aktivit.

Za kulturou na Muchovu Slovanskou epopej

28. 9. 2023 | Šanov

Našim klientům jsme se rozhodli zprostředkovat kulturní zážitek, a tak jsme se v úterý 19. září vydali navštívit Slovanskou epopej secesního malíře Alfonse Muchy do Moravského Krumlova.

Vystoupení dudáků v SeniorCentru Šanov

18. 8. 2023 | Šanov

Naše středeční návštěva, dudácké duo u Rosic u Brna manželé Lenka a Ondřej Tryhukovi, překročili rámec běžného vystoupení a svou znalostí dudáckých písniček z celého světa roztančili v židlích všechny naše klienty

Představujeme nové číslo SeneCura Magazínu

9. 8. 2023 | Centrála

Milí čtenáři, první polovina roku 2023 byla pro nás opět plná aktivit, které jsou pro skupinu SeneCura tradiční. Jak víte, v našich SeniorCentrech to stále žije něčím zajímavým. Důležitým milníkem pro nás bylo rozšíření SeniorCentra Písek o služby Domova se zvláštním režimem.