Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Šanov

Novinky

Den otevřených dveří SeniorCentra Šanov

24. 9. 2022 | Šanov

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na Den otevřených dveří, který se koná 3. října v prostorách našeho SeniorCentra.

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby - 21. září

21. 9. 2022 | Centrála

Podle Státního zdravotního ústavu bude v roce 2050 v Česku přes 280.000 lidí s Alzheimerovou chorobou nebo jinou formou demence. Světový den Alzheimerovy choroby, který připadá každoročně na 21. 9., pomáhá zvýšit povědomí o této nemoci. Jak tuto nemoc rozpoznat? A co dělat v případě, že na ni máte například u osoby v rodině podezření?

Podzimní arteterapie v SeniorCentru Šanov

20. 9. 2022 | Šanov

Každé město, sídlo, vesnice ,  šlechtický rod má svůj erb. Zdá se, že ho máme také my, obyvatelé domova pro seniory SeneCura v Šanově. Ten náš ve výtvarné formě vznikl na arte terapeutickém dopoledni. Aktivizační pracovníci Petr a Anička začali den a tvoření následovně.

Letní kino v SeniorCentru Šanov

9. 9. 2022 | Šanov

Každý rok v létě se schází nadšenci letního kina, naši klienti, v prostorách SeniorCentra v Šanově pod pergolou a hlasují o výběru promítaného filmu. Letos padla volba na úžasný český film „Jak vytrhnout velrybě stoličku“.

Protipádové cvičení s klienty SeniorCentra Šanov

5. 9. 2022 | Šanov

Zrekonstruované a nově otevřené rehabilitační centrum v našem SeniorCentru Šanov nám v květnu umožnilo pokračovat v projektu zvaném „Protipádové cvičení s klienty“.

První PPP projekt v sociální oblasti: V Humpolci slavnostně otevřeli nový domov pro seniory

30. 8. 2022 | Centrála

Skupina SeneCura oficiálně otevřela svůj v pořadí 17. domov pro seniory v České republice a 3. v kraji Vysočina. V Humpolci vznikl díky partnerství veřejného a soukromého sektoru. Slavnostního otevření se zúčastnili jak zástupci vedení společnosti, tak kraje a místní samosprávy.

Nové číslo našeho SeneCura Magazínu

25. 8. 2022 | Centrála

Milí čtenáři, srdečně vás zdravíme s dalším vydáním našeho magazínu, tentokrát v nové vizáži. Doufáme, že se vám bude líbit. Rádi bychom vás informovali o vývoji skupiny SeneCura, která se k naší radosti opět rozrostla.

Kuželkářský turnaj v SeniorCentru Šanov

22. 8. 2022 | Šanov

Ve čtvrtek uspořádal šanovský pánský klub turnaj v kuželkách, na který se připravoval již od zimy. Hrálo se nakonec na čtyři kola, atmosféra byla výborná.

Zpívání u klavíru v SeniorCentru Šanov

18. 8. 2022 | Šanov

Naše SeniorCentrum v Šanově pravidelně navštěvuje dobrovolník hudebník Láďa, který klientům hraje na klavír a u toho si s klienty společně rád zazpívá nejen lidovky a dechovky, ale i například skladby Wericha a Voskovce.

Aromaterapeutka Miroslava Kosová v SeniorCentru Šanov

10. 8. 2022 | Šanov

Na včerejší den jsme se společně velmi těšili. Očekávali jsme hosta do naší oblíbené volnočasové aktivity s názvem "Křeslo pro hosta". Do něj usedla úžasná dáma aromaterapeutka Miroslava Kosová.

Koník Emil v SeniorCentru Šanov

6. 8. 2022 | Šanov

Ve středu nás v SeniorCentru v Šanově navštívil koník Emil s dvěma dalšími kamarády a želvou, samozřejmě s úžasným doprovodem, autorkou projektu Veronikou Šrankovou.

Šanovský týden

25. 7. 2022 | Šanov

Uplynulý týden jsme u nás v Šanově ochutnali šťávy a nápoje, zacvičili si s paní fyzioterapeutkou a popovídali si o pleťových maskách.

Aromaterapie v SeniorCentru Šanov

13. 7. 2022 | Šanov

V pátek nás v SeniorCentru Šanov navštívila úžasná dáma paní Miroslava Kosová s doprovodem. Pomohla nám sklidit a dovést k užitku úrodu našich šanovsky krásných levandulí.

Výlet do Znojma s klienty SeniorCentra Šanov

4. 7. 2022 | Šanov

Naši klienti SeniorCentra Šanov se v pondělí 28. června vypravili s i jejich doprovodem autobusem na výlet do Znojma.

Zahradní slavnost v SeniorCentru Šanov

1. 7. 2022 | Šanov

Ve čtvrtek 23. června 2022 proběhla v SeniorCentru Šanov každoroční Zahradní slavnost, na kterou tradičně zveme naše klienty, jejich rodinné příslušníky, naše zaměstnance, dobrovolníky a další hosty.

1 2 22 23