SeneCura SeniorCentrum Šanov

Novinky

Přejeme všem veselé Velikonoce!

7. 4. 2023 | Centrála

Přejeme hezké a klidné velikonoční svátky a první jarní dny. Děkujeme všem našim zaměstnancům za jejich práci a za poctivé přípravy na toto sváteční období ve všech našich domovech a přípravu příjemné sváteční atmosféry pro naše klienty.

V SeniorCentru Šanov pečeme na Velikonoce

31. 3. 2023 | Šanov

Při sobotním březnovém dopoledni se po SeniorCentru v Šanově linula vůně perníčků. Skupina klientek se totiž za asistence pečovatelek pustila do tradičního pečení velikonočních perníčků.

Nový mistrovský dřevěný kříž v SeniorCentru Šanov

27. 3. 2023 | Šanov

Do nové místnosti, jež nám v letošním roce vznikla v našem SeniorCentru v Šanově, a která bude sloužit k rozloučení pro naše zesnulé klienty, jsme nechali na zakázku vyrobit masívní moderní kříž od pana Miroslava Fouska.

Dobrovolnictví v SeniorCentru Šanov

23. 3. 2023 | Šanov

Ve čtvrtek 16. března 2023 proběhla v SeniorCentru v Šanově schůzka s vedoucí dobrovolnického centra ADRA ve Znojmě paní Danou Aulík Faragovou za účelem navázání spolupráce a zaškolení nových dobrovolníků.

Spolupráce se studenty v SeniorCentru Šanov

24. 2. 2023 | Šanov

SeniorCentrum v Šanově spolupracuje s pedagogy a studenty SOU a SOŠ ve Znojmě již několik let. Studenti u nás mimo jiné představují své maturitní projekty a ročníkové aktivizační práce.

Enkaustika v SeniorCentru Šanov

6. 2. 2023 | Šanov

Do pomyslného křesla pro hosta našeho SeniorCentra Šanov paní Alice Kružíková. Tentokrát to nebylo jen o povídání, ale i o praktickém tvoření pomocí enkaustiky.